Horoskopi – 4 mars 2019

DASHI

Ju jeni të prirur për t’u tërhequr nga gjërat interesante. Gjithashtu do të jeni pjesë e disa aktiviteteve që do t’ju japin një llojë qetësie. Mund të ketë dhe njohje të reja.

DEMI

Do të veproni për të mbrojtur pozicionin tuaj. Merrni gjithçka që meritoni, pa pasur problem. Duke qenë se keni një karakter të fortë, gjërat që doni do të jenë në favorin tuaj.

 

BINJAKET

 

Ju do të jeni në një situatë, ku do të thoni diçka, dhe pastaj duhet të mbroni idenë tuaj, qoftë e vërtet apo gënjeshtër. Do të viheni në një pozitë jo të mirë. Shmangeni këtë gjë.

GAFORRJA

Mendimi juaj është i drejtë në krahasim me ata që jeni duke punuar. Veprimet tuaja janë diplomatike dhe do të arrini të shihni të dy anët e çështjeve. Jeni një njeri i ndershëm.

LUANI

Sado që mund të pyesni se çfarë drejtimi do të merrni, ju nuk do të vendosni dot. Kërkoni të shikoni çdo pamje të rrugës drejtë vendit që dëshironi. Provoni një rrugë të ndryshme.

VIRGJERESHA

Veprimet tuaja do të jenë efektive sot. Ju do të arrini të shikoni ato gjëra, që të tjerët nuk i vënë re. Ata nuk do të jenë në gjendje për të parë çdo gjë që ndodh, përballë tyre.

PESHORJA

Do të jeni të qeshur. Gjërat shikojini me seriozitet nesër, prandaj bëni qejf, përpara se të merreni me çështjet e biznesit. Njerëzit që keni pranë, janë të këndshëm.

AKREPI

Ndani mendimet tuaja me personat që mund të dinë më shumë se ju. Nëse keni nevojë për të lëvizur diku, mos veproni vetëm. Duke pyetur mirë, do të keni informacionet në duart tuaja.

SHIGJETARI

Mos depërtoni në thelbin e çdo gjëje. Gëzojuni kënaqësisë sëthjeshtë, duke shëtitur në natyrë. Në përgjithësi, nga ato gjëra që doni të shmangni, mund të mësoni më shumë.

BRICJAPI

Gjërat nuk mund të shkojnë aq mirë, nëse nuk shikoni mundësitë e hapura për ju. Zgjidhni drejtimin, që do t’ju përgatisë për të ardhmen. Kohët e mira nuk vijnë shpesh.

UJORI

Nuk do të jeni shumë të përqendruar. Shikoni mënyra të tjera, më të mira, për zgjidhjen e problemeve. Mos punoni shumë në këtë ditë, për të realizuar ato çfarë keni dëshirë.

PESHQIT

Sot duhet të përfitoni nga mundësitë që keni, për të shprehur atë çfarë doni. Mendimet tuaja mund të jenë mjaft progresive. Ju do të shpërbleheni për gjithçka që keni bërë.

Comments are closed.