Tifozja e Lacios zhvishet pas fitores në derbi (Foto)

“Mbrëmje e paharrueshme”. Anna Falchi, një tifoze e madhe e Lacios, kthehet të zhvishet për skuadrën e saj pas fitores së bukur në derbin ndaj Ramës, të fituar 3-0 të shtunën në mbrëmje në “Olimpiko”. Dhe e ka bërë në Instagram, për kënaqësinë e adhuruesve të saj të shumtë. Edhe pse vitet kalojnë 46-vjeçarja mbetet gjithmonë seksi dhe tërheqëse.

Gazeta ShqipComments are closed.