Horoskopi – 1 mars 2019

Dashi

Si ju ashtu dhe partneri juaj jeni të mençur dhe nuk do bëni asgjë që ta prishë harmoninë. Ne mesdite mund të merrnin edhe ndonjë surprizë. Beqarët do bëjnë për vete mjaft persona.

Demi

Priten disa probleme në jetën tuaj në çift prandaj duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të matur. Debatet do jenë mbi disa tema delikate. Beqarët do të kenë fat me takimet.

Binjakët

Lidhja në çift do të përmirësohet edhe më tepër gjatë kësaj dite. Do të jeni më të hapur dhe më tolerantë me personin që keni në krah. Beqarët duhet të presin për te gjetur princin e kaltër.

Gaforrja

Ditë jo vetëm e bukur, por edhe pasionante për të dashuruarit. Do të lini gjithçka tjetër pas dore vetëm e vetëm që të kaloni kohë me partnerin. Beqarët do të kenë ndryshime pozitive.

Luani

Do të dashuroheni si dy adoleshentë me partnerin tuaj dhe emocionet do të jenë të njëpasnjëshme e te fuqishme. Beqarët do të ndjehen më të sigurt.

Virgjëreshα

Disa kujtime jo të mira të së shkuarës mund ta prishin qetësinë që ka ekzistuar kohët e fundit në lidhjen tuaj. Mos merrni vendime të nxituara. Beqarëve do iu pëlqejë pavarësia.

Peshorja

Ditë mjaft e favorshme kjo e sotmja sidomos për beqarët. Do të takoni personin që keni ëndërruar për kaq kohë dhe do ndiheni të plotësuar. Të dashuruarit nuk do të kenë asnjë problem.

Akrepi

Jeta juaj në çift do të ecë ashtu si ju e kishit parashikuar sot. Do ndiheni më së miri dhe nuk do të preferoni të shkëputeni për asnjë çast prej tij. Beqarët do kenë një dite normale.

Shigjetari

Disa nga ëndrrat tuaja të dashurisë do të bëhen realitet falë atij që keni në krah. Beqarët do të argëtohen pa fund me miqtë, por nuk do ta gjejnë princin e tyre

Bricjapi

Çifteve do iu konkretizohen disa dëshira të hershme, por mjaft të rëndësishme. Dita e sotme do të jetë akoma më e bukur. Beqarët do të vazhdojnë të ëndërrojnë.

Ujori

Ju që jeni në një lidhje do të prisni shumë nga kjo ditë, por asgjë nuk do të shkojë si e kishit menduar. Beqarët do të gjejnë shpirtin e tyre binjak.

Peshqit

Do të afroheni edhe më shumë me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia në çift do të jetë akoma më e ngrohtë se dikur. Beqarët do të jenë të hapur dhe do të pranojnë ftesat.

Gazeta Shqip

Comments are closed.