Nga ngujimi, Spiropali sulmon opozitën: T’i hedhim në kosh

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nuk ka kursyer sulmet ndaj opozitës gjatë fjalës së saj në parlament.

Ajo e ka quajtur opozitën plaçkë që shqiptarët duhet ta hedhin në kosh pasi do të lindë një opozitë e re.

“Dua t’i kujtoj një shprehje të Çerçiz Topullit, kush lufton për plaçkë, plaçkë është edhe vetë. Shqiptarët do t’i degdisin në koshin e historisë dhe nga ajo mund të lindë një opozitë e re nga shqiptarët dhe për shqiptarët”, deklaroi Spiropali nga Kuvendi.

Gazeta Shqip

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.