Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Fier, gjendet i plagosur në rrethana të paqarta një i ri

Një person është gjetur i plagosur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Portëz të Fierit.

Rreth orës 01.30 është gjetur i plagosur me thikë në kraharor një djalë i ri. I plagosuri është 28-vjeçari J.G., i cili është gjetur i larë në gjak nga policia.

Paraprakisht mendohet se i plagosuri ndodhej në gjendje të dehur në momentin që është plagosur.

I riu u dërgua në spital, ku pas marrjes së ndihmës së parë, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Aktualisht nga ana e policisë po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore