“Grabitje Spektakolare” – Video ekskluzive sesi sulmojnë “skifterët” – Top Story

Nëpërmjet dëshmive ekskluzive, Top Story risolli edhe njëherë ngjarjen e vjedhjes së floririt të Krrabës. Kjo ngjarje sot e kësaj dite është e pazbardhur dhe plot mister. Të vetmit që janë arrestuar, ishin disa fshatarë të zonës. Në pjesën e dytë, Top Story trajtoi fenomenin e vjedhjes së bankave. Një grup profesionistësh, me në krye të shumëkërkuarin Admir Nikaj, ka kryer plot 3 grabitje me një vlerë rreth 8 milionë euro. Dhe në pjesën e tretë, Top Story solli video ekskluzive të skifterëve të natës, të cilët kanë thyer biznese të ndryshme, si dyqane celularësh, argjendari dhe supermarkete. Në total, për vitin 2018, janë grabitur 634 biznese.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.