Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Patos, 52-vjeçari plagoset me armë zjarri në automjetin e tij

Një person ka mbetur i plagosur këtë mbrëmje në qytetin e Patosit. Ngjajra ka ndodhur në orën 21:15, ku i lënduari është një 53-vjeçar.

Shtetasi Edmond Fejzullahu ka mbërritur në spitalin e Fierit me dy plagë të shkaktuara nga armë zjarri. Ai është qëlluar në automjetin e tij.

Fejzullahu është goditur në pjesën e kraharorit, ndërsa ka mbërritur në spital me makinën e tij rreth orës 21:30 minuta.

52-vjeçari ndodhet në gjendje kritike për jetën, ndërsa i është nënshtruar një operacioni.

"Sot rreth orës 21:30, shtetasi E.F, 52 vjeç, banues në Patos, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve" informon policia. Policia po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore