“Heronjtë e policisë” – 264 dëshmorët që dhanë jetën në krye të detyrës

Për herë të parë, Top Story solli ekskluzivisht një dokumentar për dëshmroët e policisë së shtetit, të cilët humbën jetën në krye të detyrës.

Nëpërmjet intervistave dhe detajeve të pathëna, Top Story pasqyroi disa nga ngjarjet më të rënda të viteve të fundit.

Pjesë e rrëfimeve ishin familjarët e efektivëve Ibrahim Basha, Elham Elezi, Ardian Kodra, Arben Ujka, Allaman Dervishit.

Top Story trajtoi edhe disa nga problemet e policisë së shtetit, që nga pagat e ulëta e deri tek trajtimi i tyre nga shteti shqiptar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.