Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ishte shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet pas një viti 30-vjeçari

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 30-vjeçar të shpallur në kërkim për veprat penale "Plagosja e rëndë me dashje" dhe "Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake shpërthyese dhe municioneve".

I arrestuari është shtetasi me iniciale T.V, banues në Piqeras, Himarë. Gjykata e Vlorës në vitin 2018 ka caktuar ndaj tij  masën e sigurisë "Arrest në burg". Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore