Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Top Story

"Padrinot e Elbasanit" Larje hesapesh mes familjesh mafioze dhe mpleksja e politikes.

"Padrinot e Elbasanit" Larje hesapesh mes familjesh mafioze dhe

Për herë të parë, Top Story realizoi një dokumentar për përplasjet kriminale në qytetin e trazuar të Elbasanit.

Nëpërmjet dokumentave ekskluzive, u pa sesi dhëndrri i shumëpërfolur i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari kishte kryer një sërë veprash penale por gjithmonë i kishte shpëtuar drejtësisë.

Gjithashtu për herë të parë, u ekspozua nëpërmjet një foto ekskluzive e Sanxhaktarit. Nëpërmjet inskenimeve, Top Story trajtoi edhe një seri vrasjesh mafioze, të regjistruara në Elbasan që nga viti 2005 e deri më sot.

Vendimet kontroverse të gjykatave, që kanë liruar gjithmonë kriminelët, ishin pjesë e këtij dokumentari.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore