Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sarandë, plagoset një 60-vjeçar me armë zjarri

Një person është plagosur pas të shtënave me armë zjarri që janë riregjistruar këtë pasdite në Sarandë.

Level Hoxha, ka marrë dy plumba në pjesën e kofshës dhe të krahut.  Paraprakisht dyshohet për një konflikt barinjsh për kullotat.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në fshatin Piqeras të Sarandës. Mësohet se i plagosuri është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e plagosjes...

Gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore