Pamje të  frikshme/Shi me gjyma në Kosovë, rrjedha e ujit merr me vete qytetarin (VIDEO)

Kosova është përfshirë nga moti i keq ndërsa në rajone të caktuara rrebeshet e shiu nuk kanë pushuar.

Një nga komunat më të prekura ka qenë ajo e Rahovecit ku gjatë ditës së djeshme rrugët janë mbushur tërësisht nga uji duke krijuar rrjedha të forta

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një person që e është rrëzuar dhe uji e merr me vete nga forca e madhe e rrjedhës.

Te lokali im Rahovec Vershimet katastrofale, mer dhe njerzë!

Publiée par Labinot Rexha Noti sur Lundi 17 juin 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.