Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Top Story

“Injorantët e parlamentit”-Njihuni me deputetët e pashkolluar ose me diploma plagjiaturë - Top Story

“Injorantët e parlamentit”-Njihuni me deputetët e

“Injorantët e Parlamentit”, kjo është tema që Top Story solli mbrëmë në transmetim në orën 21:00 në Top Channel.

Në fokus të dokumentarit ishin ministrat dhe deputetët që kanë mbaruar studimet në universitete fantazëm e me doktoraturat të vjedhura, apo ata që nuk dinë të flasin, por përfaqësojnë popullin në parlament.

Gjithashtu në fokus ishin figura të rëndësishme të politkës shqiptare si Taulant Balla, Ogerta Manastirliu, Niko Peleshi e te tjerë, që kanë marrë tituj shkencorë duke botuar studime të kopjuara. Pra, që kanë rezultuar me doktoratura plagjiaturë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore