Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Leeds United në sulm për të marrë portierin e Realit

E ardhmja e Kiko Casilla mund të jetë në Angli. Për portierin e Realit të Madridit ka shfaqur interes skuadra e Leeds United, që aktualisht militon në Championship, ku kryeson me 54 pikë.

Skuadra e drejtuar nga Marcelo Bielsa ka nisur menjëherë tratativat me drejtuesit madrilenë për kartonin e 32-vjeçait, i cili me shumë mundësi do të largohet nga klubi spanjoll, pasi dëshiron të luajë me vazhdimësi dhe Leeds ia mundëson diçka të tillë, pasi kërkon një portier me cilësitë e tij.

12 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore