Korçë, gjendet i vdekur një 65-vjeçar

Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë. Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë.

Në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë. Shkak i vdekjes është ataku kardiak që dyshohet të jetë shkaktuar nga i ftohti.

 12 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)
Comments are closed.