Kim Kardashian sjell trendin e ri, dhëmbë me gurë diamanti

Kim Kardashian ka habitur ndjekësit me fotografinë e postuar së fundmi. Ajo ka publikuar një foto ku tregon dhëmbët të mbuluar me gurë.

Kim ka vënë disa gurë, madje edhe një kryq dhe ky veprim i saj i ka habitur të gjithë. 37-vjeçarja vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të showbizit në botë.

Kim dhe partneri i saj Kanye West presin të bëhen prindër për herë të katërt, nga një nënë surrogate.

12 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)Comments are closed.