Demi Rose në Meksikë, e gjithë vëmendja të ajo (Foto)

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.11 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.