Aida pa recipeta, duket thuajse gjithçka! (Foto)

Qesh dhe shpërndan puthje, por për herë të parë vështrimi i saj katalizon vëmendjen gjatë një eventi mondan në Romë.  Aida Yespica ka nxjerrë në pak linjat e përsosura dhe bujare të dekoltesë së saj, duke mbajtur veshur vetëm një “këmishë nate” me dy copa që i mbulojnë gjithnjë. Nuk është hera e parë që “showgirl”-i venezuelian dhuron foto “hot” në daljet e saj publike. Shfletoni foto-galerinë…

10 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.