Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Top Story

“Të dënuar me shpifje” - Ja kush janë politikanët që kanë shpifur më shumë - Top Story

“Të dënuar me shpifje” - Ja kush janë

"Të dënuar me shpifje", është kjo tema që Top Story sjell në këtë dokumentar.` Top Story pasqyron se si ka evoluar ligji më i përfolur, nga agjitacion propagandë në shpifje dhe fyerje publike.

Cili ështē raporti i politikanëve me të vërtetën, dhe gjyqet e bujshme për shpifjet mes njëri-tjetrit? Fondi i edukimit, një mekanizëm artificial që kontrollon gjuhën e politikanëve...

Gjithashtu në këtë dokumentar trajtohen betejat e panumërta të qeverisë me mediat dhe një ligj i hartuar për të disiplinuar portalet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore