“Xhisiela”, Balla, Bashës: Do paguash mirë si shpifës!

Taulant Balla, ka reaguar pak orë pas dëshmisë së Lulzim Bashës në Prokurori në lidhje me çështen “Xhisiela”.

Paditësi i kryedemokratit, përmes një reagimi në rrjetet sociale, thekson se nuk do të kursehet në akuza ndaj tij, ku e kërcënon duke i thënë; Do të ta mas kokën mirë.

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dinë të gjithë, po ndonjë provë për akuzat ndaj meje i’a dhe Prokurorisë? Se në fund nuk është në kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifës do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd o pinok!”.

12 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.