Tiranë, plagoset me armë në këmbë 18-vjeçari në Selitë

Një 18-vjeçar është plagosur me amë zjarri ditën e sotme në Selitë nga persona të paidentifikuar.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale M.Sh., është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.

12 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.