Selena Gomez në psikiatri, Justin Bieber jashtë kontrollit!

Justin Bieber duket tepër i dëshpëruar pikërisht pasi ish e dashura e tij Selena Gomez është shtruar në spital për të marr trajtim për shkak te depresionit.

24-vjeçari është parë jashtë shtëpisë së tij të re në Los Angeles, i veshur me një robisham të bardhë dhe zbathur.

Kamerat e kapën këngëtarin  në një gjendje kaq të dëshpëruar, menjëherë pas lajmit të keq për Selena Gomez. Fillimisht ai ka zhvilluar një bisedë me një burrë dhe më pas është futur brenda.

Flokët e gjatë e të paprerë e tregonin në gjendje të keqe dhe të rrënuar. Ylli i mzikës është i fejuar me modelen Hailey Baldëin dhe pritet që ata së shpejti të martohen.

12 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)Comments are closed.