Rita Ora shfaqet nudo

Rita Ora ka publikuar në faqen e saj të Instagram një video ku shfaqet nudo. Në këtë video, shihet fotoja e Ritës nudo, ndërkohë që në sfond është kënga e saj “Let You Love Me”.

Ylli shqiptar tregoi se ka forma të mrekullueshme dhe komentet nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale ishin mjaft pozitive.

“Let You Love Me” është pjesë e albumit më të ri të këngëtares i cili titullohet “Phoenix” dhe pritet të lançohet në muajin nëntor.

11 tetor 2018 (gazeta-Shqip.comComments are closed.