“Donald Lu, një Amerikan i shqetësuar” – Disfatat dhe bilanci i tij 3-vjeçar në Shqipëri – Top Story

Ky dokumentar është bazuar mbi bilancin 3-vjeçar të Ambasadorit Amerikan, Donald Lu. Përplasjet që ai ka pasur me politikën, drejtësinë dhe krimin.

Gjithashtu në dokumentar janë intervistuar analistë, të cilët shprehin qëndrimet e tyre për rolin e Ambasadorit Lu.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.