Yjet e “showbiz”-it, seksi në tapetin e kuq (Foto)

Sfilatë yjesh me femra super-seksi në “Toronto Film Festival”, ku shfaqen filma dhe personazhe që do të jenë protagonistë në muajt e ardhshëm.

Dhe kështu, kanë sfiluar me radhë, Lady Gaga, yll i në filmin e drejtuar nga Bradley Cooper “A star is born”, dhe pastaj Salma Hayek, me një total “red look”, i cili ka ekzaltuar format e saj “bujare” dhe sërish Siena Miller”, Julia Roberts dhe e mrekullushmja Penelope Cruz.

13 shtator 2018 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.