Cristiano Ronaldo ironizon gazetarin “live” (Video)

Cristiano Ronaldo është akoma në kërkim të golit të parë tek Juventus, por kjo nuk e ka bërë të humbasë humorin, dhe këtë e vërteton video më poshtë.

Portugezi ishte në mes të seancës stërvitore kur ka parë një gazetar të Juventus TV duke raportuar nga fusha.

Ai i shkon nga mbrapa dhe fillon ta përqeshë gazetarin, i cili nuk e vë re fare numrin 7.

13 shtator 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.