Modelja braziliane “tregon” seksin si nëpër filma! (Foto)

Marrëdhënie mes Izabel Goulart dhe Kevin Trapp funksionon në perfeksion. E kupton se dashuria mes tyre është e madhe nga fjalët e modeles braziliane. Pak kohë më parë, Izabela tregonte për seksin pas çdo fitoreje.

Në një intervistë të fundit, ajo ka pranuar se ka kryer marrëdhënie seksuale në plazh, por pa e specifikuar me portierin aktual të  Eintracht Frankfurt ( i huazuar nga PSG) apo me ndonjë të dashur të saj të mëparshëm.

Pjesa më interesante nga rrëfimi i saj është fakti që të dy kanë rikrijuar skena të forta erotike që kanë parë në filma të ndryshëm.

Kevin i ka propozuar për martesë gjatë verës dhe nuk është e vështirë për ta kuptuar pse e ka hedhur këtë hap.

12 shtator 2018 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.