Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Apple prezanton telefonin e tretë të ri, çmimet e modelet

Apple lançoi Apple Watch 4 me një ekran 30% më të madh. Pajisja është në gjendje të kryejë një elektrokardiogram të përdoruesit që e vesh atë. U prezantua gjithashtu iPhone XS, "më i avancuar ndonjëherë i krijuar".

E pajisur me një ekran "super retina" Oled, do të lëshohet në dy versione: një 5.8-inch dhe 6.5 inç (iPhone XS MAX), iPhone më i madh ndonjëherë.

Apple ka bërë të ditur se iPhone XR vjen me çmim version prej 64GB hapësirë të brendshme deri në versionin me 256GB. Ky telefon nis me çmim prej 749 dollarësh. Më herët, Apple ka prezantuar iPhone Xs dhe iPhone Xs Max.

Ai që do të quhet iPhone Xr, vërtetë do të jetë më ekonomik, por nuk do të mundet sidoqoftë të konsiderohet me kosto të ulët, pasi do të kushtojë nga 600 deri në 750 dollarë.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9m_K2Yg7wGQ

12 shtator 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore