Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Macron pret kombëtaren franceze: Mos ndryshoni kurrë! (Video)

Presidenti Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij Brigitte, kanë pritur kombëtaren franceze në Pallati Elize. Para hyrjes, të gjithë së bashku kanë kënduar himnin francez, pastaj Macron ka mbajtur një fjalim falënderimi: "Faleminderit, mos ndryshoni asnjëherë! Nuk do ta harrojmë kurrë atë që keni bërë. Jemi krenarë për ju", - tha ai para skuadrës së Deshampit. Macron ka shpjeguar që kjo skuadër "është e bukur, sepse është e bashkuar". Në një fjalim jo shumë të gjatë, kreu i shtetit francez, ka falënderuar disa herë futbollistët dhe stafin, të cilët ndodheshin në kopshtin e pallatit presidencial në Paris, së bashku me 3 mijë persona të tjerë, mes të cilëve shumë të rinj.
16 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore