Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kroacia rikthehet në atdhe, futbollistët priten si heronj (Foto-Video)

Kroacia rikthehet në atdhe, futbollistët priten si heronj (Foto-Video)

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="602891,602892,602893,602894,602895,602896,602897,602898,602899,602900,602901"] Kupa e Botës nuk mbërriti, por Kroacia në Botërorin ë Rusisë ka bërë gjithsesi histori. Modriç me shokë e mbyllën në vend të dytë, duke u mundur vetëm nga Franca në finale, por fituan gjithsesi jashtë fushe. Rikthimi në Kroaci me medaljen e argjendtë në qafë është pritur nga turma prej mijëra tifozësh dhe sportdashësish, të cilët kanë shoqëruar sfilatën e autobusit të zbuluar të kombëtares së Zllatko Daliçit. https://www.instagram.com/p/BlS4S9sh6CS/?utm_source=ig_embed https://www.instagram.com/p/BlS6K7plZ_c/?utm_source=ig_embed https://www.instagram.com/p/BlS2Gfknd7M/?utm_source=ig_embed

16 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore