Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Torres prezantohet në Japoni: Sfidë interesante për mua

Fernando Torres prezantohet te skuadra japoneze e Sagan Tosu. 34-vjeçari, gjatë fjalës së tij deklaroi se do të bëjë maksimumin për skuadrën dhe për arritjen e objektivit që është fitorja e kampionatit.

Ish-sulmuesi i Atletico Madrid zgjodhi të transferohej në kontinentin aziatik pas përfundimit të kontratës me spanjollët. Ai pohoi se gjëja më e rëndësishme për të tani është të ndihmojë ekipin e tij.

Torres theksoi se Sagan Tosu është një sfidë interesante si për karrierën tij ashtu edhe në pikëpamjen e tij kulturore, pasi do të jetojë në një shtet ku ka qenë vetëm si turist.

15 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore