Finalja e Botërorit, trofeu mbërrin në “Luzhniki Stadium” (Video)

Pak para finaljes së madhe të Botërorir “Rusi 2018”, mes të Francës dhe Kroacisë, trofeu është gati dhe është sjellë në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë, ku do të zhvillohet finalja.

Ai është mbajtur i futur në një kasafortë për arsye sigurie.

15 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.