Alfabeti Neymar, fotoja ironike që pushtoi rrjetin

Neymar si alfabet, gjatë Kupës së Botës. Braziliani ka qenë në qendër të kritikave të shumta për shkak të ekzagjerimeve të tij në rëniet gjatë përplasjeve me kundërshtarët në Botërorin Rusi 2018.

Ylli i PSG ka paguar shumë për performancat e tij të dobëta, veçanërisht në momentet e rëndësishme të ndeshjeve dhe tifozët në rrjetet sociale nuk e kanë falur atë.

Imazhi i fundit që po bën xhiron e internetit është ai i Neymar, në të gjitha pozicionet e alfabetit, pas marrjes së një faulli.

14 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.