Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber konfirmon se do martohet me Hailey Baldwin

Justin Bieber konfirmon se do martohet me Hailey Baldwin

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="600660,600659,600661"] Një nga lidhjet VIP më të komentuara të kësaj vere është konfirmuar tashmë dhe hapa të rëndësishëm janë njoftuar. Justin Bieber ka konfirmuar thashethemet përmes Instagram-it, ku ka pranuar se do të martohet me Hailey Baldwin, modelen dhe mbesën e aktorit Alec.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn?t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can?t wait for the best season of life yet!. It?s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it?s true GOOGLE IT! Isn?t that nuts? By the way I didn?t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! "He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!" This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Pas viteve të ndarjeve dhe rikthimeve me Selena Gomez, tashmë Justin duket i fiksuar pas Hailey. Ata janë parë së bashku në plazh dhe pas thashethemeve të fundit se ata po flisnin për një propozim romantik dasme në Bahamas, ylli i popit doli hapur. "Do të kaloj jetën time me të, me durim dhe mirësi. Unë premtoj për të udhëhequr familjen tonë me nder dhe integritet. Jezusi me anë të Frymës së Shenjtë do të na udhëheqë në çdo vendim", shkruan Justin në Instagram. 10 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore