Në kërkim të diellit, vipet zbulojnë të pasmet (Foto)

Nga deti, nga pishina, nga perëndimi i diellit ose në një dritë verbuese. Të famshmet me pushime nuk i rezistojnë varësisë nga fotot e të pasmeve dhe fundshpinës, duke ofruar retrospektiva seksi.

Falë metabolizmit, sesioneve të vështira të palestrës dhe të ushqyerit të duhur, yjet e shoubizit janë gati të përballen me verën … nga prapa. Pas shumë pune, ka ardhur momenti për të treguar rezultatet në dritën e diellit dhe me postime në rrjetet sociale në kufijtë e censurës.

Alice Sabatini, në ishullin e Elbës, zbulon një anë të përsosur me pantallona panty. Shfaqja është e njëjtë edhe për Karina Cascella, Sarah Nile dhe Pamela Prati.

Kostum i nxehtë me ngjyrë mishi për Sarah Nile që pozon në një varkë në shoqërinë e një mikeshe. Me një fije që i kalon në të pasme Giulia Calcaterra “e egër” thekson tonifikimin e fundshpinës para se të zhytet në oqean.

Në ujërat e qetë, por me një shfaqje të ngjashme Melissa Satta në Ibiza dhe Costanza Caraçiolo në Liguria tregojnë kthesat e tyre bombastike. Ndërkohë Karina Cascella freskon të pasmet e saj të përsosura krah një pishine.

E mrekullueshme si gjithmonë Pamela Prati në perëndim të diellit nga deti. Mos i humbisni Vipet seksi në diell dhe për më tepër shfletoni galerinë…

14 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Comments are closed.