Mbyllini sytë se u zhvesh Iggy (Foto)

Në javën e fundit, Iggy Azalea ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me bikinit e zjarrtë të verës dhe i ka ‘shkelur’ syrin fansave duke premtuar një verë përvëluese.

Por tani ajo shkon edhe më tej, duke dalë në Instagram plotësisht e zhveshur, përveç çorapeve shumëngjyrëshe dhe sandaleve me takë të lartë që mban veshur.

Këto janë postime për një markë të njohur të veshjeve që ka zgjedhur reperen si dëshmi të fushatës së fundit.Ndërkohë, Azalea, katër vjet pas albumit debutues “The Neë Classic”, është gati për një tjetër projekt të shumëpritur. Bukuroshja australiane ka njoftuar se albumi i saj i dytë, “Surviving the Summer”, do të dalë më 6 korrik.

13 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.