Konflikt për kosheren e bletës, një i plagosur rëndë në Belsh

Një i plagosur rëndë është bilanci i një konflikti për motive të dobëta, të ndodhur në Belsh mbrëmjen e sotme.

Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Adriatik Kasa. Policia bën me dije se ai është qëlluar me armë zjarri pas një zënke për një koshere blete.

Blutë e Belshit kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

9 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.