Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Vrasja e Devi Kasmit, Krimet e Rënda lënë në burg grekun dhe anëtarët e grupit

[caption id="attachment_567095" align="aligncenter" width="640"] Viktima Devi Kasmi (majtas) dhe Efthimio Efthimius, autori i dyshuar i vrasjes[/caption]

Gjykata për krime të rënda ka rikonfirmuar masat e sigurisë arrest me burg për të arrestuarit lidhur me vrasjen e Devi Kasmit disa muaj më parë në kryeqytet.

Dosja për vrasjen e Kasmit u transferua nga Gjykata e Tiranës tek ajo e Krimeve të Rënda pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda arriti të vërtetonte se kishim të bënim me një grup të strukturuar kriminal.

Në burg do të vazhdojnë të qëndrojnë shtetasi grek Efthimio Efthimius që akuzohet si ekzekutori i Kasmit, Mario Meshini, Elton Halipaj, Elton Hoxhallari, Malvin Dinellari.

17 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore