Të dashuruar, Selena dhe Justin “kapen mat” në Los Anxhelos

Ata nuk ishin parë së bashku prej disa kohësh, por Selena Gomez dhe Justin Bieber u drejtuan në një klasë studimi biblik në Los Anxhelos të mërkurën në mbrëmje.

Ata nuk u paraqitën së bashku, por dy këngëtarët e njohur, padyshim që u kapën pranë njëri-tjetrit nga paparacët.

Selena tregoi edhe njëherë dashurinë për Bieber. Ajo kishte veshur një T-shirt të Kids On The Block.

1 shkurt 2018 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.