Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber anulon turneun botëror

Justin Bieber ka vendosur që të anulojë koncertin e tij botëror. Këngëtari nuk ka dhënë asnjë arsye për këtë vendim.

Ai thjesht është shprehur se kishte marrë këtë vendim pas një analize të kujdesshme. Justin nuk do të japë 14 koncerte të planifikua në Azi dhe Amerikën veriore.

“Megjithatë pas një analize të kujdesshme, ai ka vendosur të mos performojë në koncertet e ardhshme. Ai falenderon fansat e tij për eksperiencën e mrekullueshme që ai ka përjetuar në këtë turne për 18 muaj rresht”, thuhet në deklaratën e këngëtarit kanadez.

25 korrik 2017 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore