Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish e dashura e Justin Bieber pozon nudo

Nuk është më sekret, të jesh seksi shet. Këtë e tregon më së miri Sahara Ray, ish e dashura e Justin Bieber. 23-vjeçarja ka pozuar nudo këtë javë.

Sahara ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet "topless", duke treguar edhe format e mira trupore.

23-vjeçarja nuk ka harruar të etiketojë dhe linjën e saj të të brendshmeve, pavarësisht se në foto duket shumë pak prej tyre.

14 mars 2017 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore