Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Ristani: Varfëria rritet, Rama në fundjavë luksi në Firence

Deputeti i Partisë Demokratike Arben Ristani akuzon kryeministrin Rama se po kalon fundjavën në Firencë, ndërkohë që shqiptarët ndodhen në një situatë të keqe ekonomike. Sipas deputetit të opozitës, shqetësimi i vetëm i Ramës është luksi i tij dhe miqve të tij.

“Po bëhen 24 orë që Edi Rama shijon fundjavën e luksit në Firence, pasi i hapi 300 mijë vende pune, siç tha Arben Ahmetaj në Top Story. Toskanën nën këmbë dhe nuk ka pse shqetësohet pse një kryefamiljar i dha fund jetës se s’paguante dot energjinë, një fëmije i vogël vdiq nga i ftohti pasi bashkë me familjen jetonte në kushte tejet të vështira, apo se një person humbi jetën dje në Tropojë duke u munduar të nxjerrë bukën e fëmijëve, apo se mijëra shqiptarë po vidhen nga mbifaturimet e energjisë nga OSHE. Sot shqetësimi i vetëm i Edi Ramës është luksi i tij dhe miqve të tij”, shprehet Ristani.

28 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore