Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Familja Beckham feston në Maldive

266135_mFamilja Beckham e ka festuar mbrëmjen e Vitit të Ri në Maldive. Në një foto të publikuar nga vetë familja e famshme, shfaqen çifti David dhe Victoria si edhe 4 fëmijët e tyre.

Ajo që bie në sy është se të gjithë janë veshur shumë “stil” dhe duket se asnjë detaj nuk i ka shpëtuar stilistes së famshme.

Vetë Victoria ka zgjedhur të veshë një fustan të kuq të gjatë.

2661361 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore