Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

David Beckham “luan me zjarrin”

3933ff6300000578-0-image-a-330_1475886160369David Beckham po shijon disa ditë pushimi ndërsa bashkëshortja e tij Victoria është nisur drejt Afrikës në një mision humanitar. Duket se ai po e shijon shumë kohën e lirë, teksa ka organizuar një barbekju me mikun e tij Guy Ritchie.

Miqtë kishin ndërtuar një strehë me zjarr për të gatuar ushqimet e tyre. David ka postuar një video në Instagram ku përveçse tregon se janë miq të mirë, kanë dhe sensin e humorit.

Filmimi bëhet nga vetë Guy Ritchie i cili i kërkon futbollistit të hyjë në mes të zjarrit. Dhe në video dëgjohet që e pyet se si ndihet. “Po piqem”, thotë Beckham dhe nuk qëndron shumë në mes të zjarrit.

3933ff5b00000578-0-image-m-332_1475886573715 3933ff6f00000578-0-image-a-333_1475886838623 393402a400000578-0-image-m-337_14758876298299 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore