Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

David Beckham, një baba shembullor

Becks-and-Harper-MAINDavid Beckham është një baba i përkushtuar. Ai është fotografuar në aeroportin e Los Angeles duke mbajtur lodrat dhe të bijën.

41-vjeçari i kishte krahë plot më lodrat e vajzës së tij, teksa ecte në aeroport dhe mbante për dore vajzën 5 vjeçare.

Harper kishte veshur një fustan të bardhë dhe në duar mbante një kukull. David dhe familja e tij po shkonin nga Los Angeles drejt Londrës.

David-Beckham-and-family-departing-from-the-Los-Angeles-International-Airport Harper-Beckham-and-family-departing-from-the-Los-Angeles-International-Airport Victoria-Beckham Harper-Beckham-David-Beckham-Brooklyn-Beckham-Cruz-Beckham30 gusht 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore