Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Spanjë, arrestohen 126 shqiptarë, donin të hynin ilegalisht në Angli

Policia-spanjolle-640x358Policia kufitare e Barcelonës, në Spanjë ka arrestuar 126 shtetas shqiptarë të cilët tentonin të kalonin ilegalisht për në Britaninë e Madhe.

Sipas burimeve policore, shqiptarët kishin hyrë në zonën shengen me pasaportat e tyre, e më tej për në Britani tentuan të kalojnë me pasaporta të falsifikuara greke dhe italiane.

Të arrestuarit synonin ta përdornin Barcelonën si transit për të kaluar në Mbretërinë  e Bashkuar. Policia sekuestroi 172 dokumente të falsifikuara...

18 gusht 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore