Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Urimi i David Beckham për ditëlindjen e së bijës

David-and-Harper-BeckhamE vogla e familjes Bekcham, Harper feston 5-vjetorin. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kishte si të mungonte urimi nga “shoku” i saj më i mirë.

David Beckham ka bërë një dedikim të veçantë për vogëlushen e tij. “Gëzuar ditëlindjen zonjusha ime e bukur. Në këto 5 vite, Harper ka sjellë kaq shumë dashuri në familjen tonë. Një vajzë kaq e veçantë në të gjitha aspektet dhe ne jemi shumë të lumtur të kalojmë çdo ditë me një shpirt kaq të bukur. Ne të adhurojmë vogëlushe, gëzuar ditëlindjen dashuria e babit”, shkruan ai.

CS80570189aaaa10 korrik 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore