Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Suli: Edhe mandati im të shkojë në Kushtetuese

Deputeti i PS, Rakip Suli, duke hyre ne nje seance parlamentare, ku eshte debatuar mes opozites dhe maxhorances ne lidhje me ligjin per dekriminalizimin, i cili pritet te miratohet diten e sotme./r/n/r/nLawmaker, Rakip Suli, during a parliamentary session.Deputeti i mazhorancës Rakip Suli, tha se është i gatshëm që të shkojë në Gjykatën Kushtetuese, për shqyrtimin e mandatit të tij. Deputeti pretendon se nuk ka asgjë të papajtueshme në mandatin e tij.

“Jam i gatshëm që të veproj si Valentina Leksaj, që shkoj në Gjykatën Kushtetuese. Nuk ka asgjë të papajtueshme në mandatin tim. Reforma në drejtësi do të nxjerrë në pah të gjitha abuzimet e Partisë Demokratike. Kërkoj të ballafaqohem në media me Luzlim Bashën. Opozita e lexon Kushtetutën sipas interesit të saj”, shprehet Suli për mediat.

31 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore