Miley Cyrus tregon unazën, duket më e lumtur se kurrë

MileyMainMiley Cyrus dukej më e lumtur se kurrë teksa shijonte një mbrëmje në New York. Ajo mbante në gisht një unazë shumë të bukur. Këngëtarja ka treguar para të gjithëve unazën që i ka dhënë i dashuri i saj  Liam Hemsworth.

Çifti ka nisur sërish lidhjen pas ndarjes në shtator të vitit 2013. Tashmë gjërat po shkojnë më mirë se kurrë për ta.

Brandi-Cyrus-and-Miley-Cyrus28 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.