Princ Leka dhe Elia Zaharia vendosin datën e martesës

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved

Princ Leka dhe Elia Zaharia do të martohen më 8 tetor të këtij viti në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur me anë të një komunikate për shtyp.

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved“Familja mbretërore shqiptare ka kënaqësinë e veçantë të njoftojë mbarë kombin shqiptar se Naltësia e tij Princ Leka II ka shpallur ditën e martesës së me Znj. Elia Zaharia me datë 8 tetor 2016, në Tiranë. Urojmë me zemër trashëgimin e familjes mbretërore brez pas brezi”, thuhet në njoftimin zyrtar.

 

Photo shooting of Prince Leka II of the Albanians and his fiancee Elia Zaharia- 25 & 26/03/16 © David Nivière 2016 All Rights Reserved

27 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.